بازرگانی معتبر نخ 20 درصد پنبه ای

نخ یکی از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین وسایلی است که در صنایع مختلف استفاده می شوند. این مواد دارای انواع بسیار زیادی هستند که برای تولید وسایل کاربرد دارند. نخ ها از قدیمی ترین موادی است که به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شوند. این محصولات از نظر کیفیت، اندازه، نوع و … با یکدیگر فرق می کنند. پنبه یکی از بهترین مواد طبیعی می باشد که انواع مختلف نخ ها از آن ها تولید می شوند. نخ 20 پنبه ای توسط شرکت های زیادی تولید می شوند که دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند.

بازرگانی معتبر نخ 20 درصد پنبه ای

منظور از نخ 20 درصد پنبه ای چيست؟

منظور از نخ 20 درصد پنبه ای چيست؟	نخ ها از الیاف های گوناگونی تولید می شوند که طبیعی و مصنوعی می باشند. پنبه از مهم ترین الیاف طبیعی در نساجی است که در تولید پارچه های مختلف استفاده می شود. پارچه ها یکی از مهم ترین محصولاتی است که از زمان قدیم تا امروزه از آن ها برای تولید انواع متنوع لباس، پرده و … کاربرد دارند. بهترین و بالاترین کیفیت را پارچه هایی دارند که از الیاف طبیعی از جمله پنبه تشکیل شده اند که جزو مرغوب ترین نوع پارچه محسوب می شوند. 

نخ پنبه ای دارای خواص و مشخصه های فیزیکی و شیمیایی زیادی هستند که آن ها را از سایر الیاف متمایز می کنند. این نخ ها در سراسر جهان از کاربرد های بیشتری نسبت به انواع دیگر برخوردار هستند که آن ها به دلیل کیفیت بالایی است که آن ها دارند. بهترین نوع لباس ها از این الیاف ها تولید می شوند که دارای طرفداران زیادی هستند. نخ بیست درصد پنبه ای نخی است که از بیست درصد الیاف پنبه در تولید آن ها استفاده شده است. روش های زیادی برای تولید این محصولات در جهان وجود دارد که انواع آن ها را به شیوه های گوناگون تولید می کنند.

تاثیر درصد مخلوط نخ پنبه با پلی استر

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی در نساجی، از مخلوط انواع الیاف ها با یکدیگر، نخ های متنوعی با کیفیت های مختلف تولید می کنند که هر کدام دارای ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی هستند. هر چه در نخ ها از الیاف طبیعی بیشتری استفاده شده باشد، آن نخ از ارزش و کیفیت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. در شرکت های تولیدی از درصد های مختلفی از پنبه در تولید نخ های مختلف استفاده می شوند که هر کدام برای تولید محصولات گوناگون استفاده می شوند. 

الیاف های زیادی به صورت مصنوعی نیز وجود دارند که در ترکیب با تنوع طبیعی، نخ های جدیدی تولید می شوند. پلی استر یکی از بهترین و معروف ترین انواع این الیاف ها می باشند که وقتی با پنبه ترکیب شوند، یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع نخ ها تولید می شوند. این نخ ها دارای ویژگی‌های گوناگونی هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • استحکام و خاصیت الاستیک بالا
 • نرمی و راحتی 
 • جاذب رطوبت
 • مقاومت دمایی بالا

این نخ ها دارای ویژگی‌های خاص و مفیدی هستند که از میزان مصرف بالایی در صنایع مختلف برخوردار اند. پارچه های زیادی از این محصولات تولید می شوند که دارای طرح ها و مدل های بسیار زیبا و متنوعی هستند. مخلوط نخ پنبه ترکیبی ایجاد می کند که یکی از بهترین و پر طرفدار ترین انواع پارچه ها از آن ها تولید می شوند که لباس های جذاب و شیکی را از آن ها تولید می کنند.

میزان جمع شدگی نخ پنبه با تراکم های متفاوت

میزان جمع شدگی نخ پنبه با تراکم های متفاوت	امروزه کارخانه های بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارد که با استفاده از بروز ترین و مجهز دستگاه ها و با استفاده از مواد اولیه ی مختلف، اقدام به تولید انواع نخ پنبه با تراکم های گوناگون می کنند که هر کدام دارای ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی هستند. این شرکت ها دارای بخش های مختلفی هستند که در هر بخش دستگاه ها و تجهیزات متفاوتی وجود دارد که با توجه به کاری که برای آن ها تعیین شده است، هر کدام کار مخصوصی را انجام می دهند. میزان جمع شدگی نخ پنبه میز توسط یکی از این دستگاه ها تعیین می شود که دارای انواع مختلفی هستند. 

ایران یکی از بزرگ ترین کشور های تولید کننده ی انواع الیاف های طبیعی از جمله پنبه می باشد که این محصولات سالانه به مقدار بسیار زیادی توسط کارخانه های مربوطه تولید می شوند که هر کدام دارای کیفیت های متفاوتی هستند. این محصولات با توجه به کیفیت های مطلوبی که دارند، از کشور های دیگر نیز دارای خریداران و مشتریان زیادی می باشد که آن ها را با قیمت های مختلف خریداری می کنند. نمایندگی های شرکت های تولیدی این نخ ها را در بسته بندی های متنوع قرار داده و از طریق راه های مختلف به دیگر کشور ها صادر می کنند. تجارت این محصولات از ارزش بالایی برخوردار اند به طوری که آن ها به یکی از اصلی ترین محصولات صادراتی کشور تبدیل شده اند.

استراتژی افزایش فروش نخ پنبه در سطح کشور

نخ پنبه یکی از پر کاربرد ترین انواع نخ در کشور می باشد که در صنایع مختلفی همچون تولید لباس، فرش، پارچه و… استفاده می شوند. فروش این محصولات با قیمت های متفاوتی صورت می گیرد که به عوامل زیادی بستگی دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • کیفیت و نوع 
 • طرح و رنگ
 • میزان تراکم آن ها
 • برند سازنده

قیمت این محصولات توسط شرکت های تولیدی تعیین می شوند که هر ساله تحت تاثیر عوامل مختلف، دچار تغییرات زیادی می شوند. فروش نخ در سطح شهر به میزان زیادی صورت می گیرد که استراتژی های زیادی برای فروش آن ها در نظر گرفته شده است. اینترنت یکی از بهترین و پر مصرف ترین راه ها برای فروش این محصولات می باشد که می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهید آن ها را در تعداد و اندازه های دلخواه تهیه نمایید.

نخ پنبه دارای ویژگی‌های زیادی هستند که بسته به نحوه ی تولید آن ها با یکدیگر تفاوت دارند. در ادامه به بعضی از این ویژگی‌ها اشاره می کنیم:

 1. در برابر حرارت و مواد قلیایی مقاومت خوبی دارند.
 2. پایداری بالایی دارند.
 3. حشرات بید هم روی آن ها تاثیر ندارد.

نخ پنبه با پلی استر یکی از جدید ترین ترکیباتی است که در صنایع نساجی تولید می شود. نخ 20 درصد هرچه دارای الیاف بلند تر و نازک تری باشد از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است. الیاف این محصولات به انواع بلند، کوتاه و متوسط تقسیم بندی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما